У Пармі українку, яка годувала дитину грудьми, вигнали з будівлі університетуІнцидент стався 17 квітня, коли Ольга Здирка зупинилася під портиком університету, щоб погодувати дитину. Охорона попросила її піти.

Університет – не місце для грудного вигодовування немовлят. Саме з цієї причини охорона Університету Парми попросила піти 27-річну матір Ольгу Здирка, що зупинилася під портиком навчального закладу для годування сина.

Інцидент був розказаний українкою і її чоловіком в листі, направленому до редакції “Gazzetta di Parma”. Тим часом, ректорат університету вибачається і оголошує про “початок розслідування плачевного епізоду”.

“Охорона не залишала нас в спокої”,говорить в інтерв’ю “Корриери делла Сера” Симон Юнес , батько новонародженого.“Нам продовжували говорити, просимо вас піти, так як університетський район” не підходить для цих сцен “? Що поганого в тому, що мати, прикрила груди шарфом, годує дитину? У цьому немає нічого дивного і нічого протиприродного”.

Інцидент дійшов до радника з питань освіти Парми Інес Селетті, яка оголосила, що охорона глибоко неправа і повідомила про те, що адміністрація міста навіть почала будівництво спеціальних приміщень, призначених для грудного вигодовування в університетах.

Ректорат університету Парми пообіцяв батькам провести необхідні розслідування з приводу жалюгідного епізоду, про який повідомляють газети.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: