У піджаку на голе тіло: Астаф’єва знову підкорила InstagramЕкс-солістка Nikita і модель Даша Астаф’єва активно привертає увагу шанувальників.

Українська співачка, екс-солістка епатажної групи Nikita і модель Даша Астаф’єва кожен раз активно привертає увагу шанувальників пікантними знімками. Останній випадок не став винятком. На сторінці Instagram Даша опублікувала фото, на якому показала себе у всій красі.

На цей раз артистка виклала фото зі зйомок нового кліпу, на якому вона зображена в червоному піджаку і без бюстгальтера.

Груди Даші опинилися в центрі уваги, а тому в стрічці коментарів одне за іншим миготять подібні повідомлення: “Справжня пані! Тремтіть все !!!”, “Дика кішечка!”, “Така сексі …”, “Фотка вогонь !!! “.

Даша Астаф’єва не так давно вирішила активно зайнятися своєю фізичною формою. Зірка села на спеціальну дієту і займається тренуваннями. Тепер вона вирішила поділитися результатами і опублікувала фото “до і після”.

“Поважаю результат, який говорить сам за себе) До стану “хочу весь час їсти” звикнути дуже складно. Для мене – нереально … Але боротися з ним легко, коли тебе оточують найкращі фахівці у своїй сфері!

На сьогоднішній день, я дуже задоволена тим, що зі мною відбувається, як я себе почуваю і як змінюється мій загальний стан і тіло. А всім, хто запитує мою думку, я рекомендую від чистого серця. Кажу про те, що це не так просто, але варто того”, – говорить Даша.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: