У Польщі загинув український АТОшник: тіло знайшли в лісіДенис Лучищак після служби в ППО займався волонтерством для дітей з ДЦП і хворобою Дауна

Днями в селі Ведмежа Дрогобицького району Львівської області ховали 23-річного Дениса Лучищака, який трагічно загинув в сусідній Польщі. За своє недовге життя хлопець встиг відвоювати на Донбасі, намагався всіляко допомагати хворим дітям і, щоб зібрати грошей на навчання для сестри, відправився за кордон на заробітки.

“Восени в 2013 року його призвали на строкову військову службу, потім він залишився служити за контрактом у зоні бойових дій на Донбасі, у військах Протиповітряної оборони. Демобілізувавшись у 2016 році, Денис зайнявся волонтерською діяльністю – допомагав дітям, хворим на ДЦП і хворобу Дауна в громадській організації “Надія” в Дрогобичі”, – повідомляють в Дрогобицькій РДА.

Денис був дуже добрим і відповідальним.
У березні цього року він виїхав на роботу в Польщу, щоб заробити на освіту для молодшої сестри, яка в цьому році закінчує 11 клас і хоче вступати до театрального. Сім’я живе без батька, і Денис був єдиним “міцним плечем”. Всі, хто знав Дениса, згадують його як добру і дуже відповідальну людину.

В кінці березня, 26.03., Хлопця мертвим знайшли в лісі. Як відомо, він працював в польській фірмі DK Partner, що в місті Лодзь. У цій справі в поліції ведуть розслідування.

А користувачі Facebook вже самі почали збір коштів для навчання сестри Дениса.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: