У Президента хочуть повернути «кримінал» за порушення кордону і змінити закон про громадянствоУ Президента хочуть повернути «кримінал» за порушення кордону і змінити закон про громадянство.

Президент України вніс до ВРУ оновлений та доопрацьований законопроект щодо змін до закону про громадянство.

Про це під час засідання Погоджувальної ради, яку транслює телеканал ZIK, повідомила представник Президента у Верховній Раді України Ірина Луценко.

«Президентом України уже внесено оновлений… підписаний ним законопроект про зміни до Закону про громадянство України. Він доопрацьований – у ньому комплексно допрацьовані моменти, пов’язані з національною безпекою, перетином кордону особами, набуття чи не набуття громадянства України чи звільнення громадян України від нього; надаються додаткові важелі відповідним органам, зокрема, Міграційній службі, додаткові моменти контролю комісії при Президентові України, яка подає йому на розгляд ці питання», – заявила Ірина Луценко.

Ірина Луценко звернулася до голови ВРУ Андрія Парубія із проханням включити у порядок денний цей законопроект та прискорити його розгляд.

«Адже це частина національної безпеки України», – наголосила Ірина Луценко.

Додамо, під час засідання Погоджувальної ради голова фракції БПП у ВРУ Артур Герасимов попросив включити до порядку денного у четвер для розгляду в першому читанні проект закону про відновлення кримінальної відповідальності за незаконний перетин державного кордону (№ 7017).

«В умовах російської агресії захист державного кордону України набуває особливого значення, оскільки це невід’ємна частина національної безпеки», – заявив голова парламентської фракції БПП.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: