У провінції Кунео будівельний кран впав на колію регіонального поїзда після чого він зійшов з рейокПоранення отримали 10 пасажирів.

Регіональний поїзд 10130 Савона-Турин зійшов з рейок близько 13:00 на ділянці шляху Тринита-Сант-Альбано в провінції Кунео, після того, як на нього впав будівельний кран, який виконував роботи за межами залізниці. В результаті події десять людей отримали легкі поранення. Рятувальники і співробітники правоохоронних органів перебувають на місці.

Поїзд, в вагонах якого знаходилися сотні людей, практично прибув на станцію і, отже, йшов на зниженою швидкості, коли на нього обрушився кран, що належав приватній будівельній компанії.

За інформацією видання, потяг зачепив стрілу крана, який був встановлений поряд із залізничними коліями, що і стало причиною аварії.

На місце НП були негайно направлені лікарі, рятувальники і представники правоохоронних органів. Рух поїздів на даній ділянці залізниці повністю зупинено.

Компанія Trenitalia повідомляє, що було розпочато розслідування, щоб прояснити динаміку аварії. Рух поїздів між Фоссано і Мондові, на лінії Турин-Сан-Джузеппе-Каїро, призупинено.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: