У РФ вчителя засудили до 330 годин робіт за вірш про УкраїнуСуд засудив вчителя Олександра Бившева до 330 годин обов’язкових робіт за публікацію вірша “На незалежність України”. Як додаткове покарання на нього накладена трирічна заборона працювати в школі.

Суд у селі Тросна Орловської області РФ засудив шкільного вчителя Олександра Бившева до 330 годин обов’язкових робіт за публікацію на особистій сторінці ВКонтакте вірша “На незалежність України”. Про це в понеділок, 9 квітня, повідомляють Грани.ру.

Зазначається, що вчитель німецької мови за професією оголошений винним за статтею про порушення ненависті або ворожнечі.

Також як додаткове покарання на Бившева накладено трирічну заборону працювати в школі.

У вироку заявляється, що Бившев підтримує “режим, що склався в Україні після державного перевороту 2014 року”. Були процитовані показання свідків звинувачення. У них, серед іншого, зазначалося, що поет “в житті не відбувся – ось і вирішив піти шляхом Іуди”, “висловлює свою точку зору, відмінну від думки переважної більшості населення Росії”. Також згадується, що його мати українка.

До слова, вірш “На незалежність України” учитель опублікував у Вконтакте 22 лютого 2015 року.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: