У Римі в Базиліці Санта Марія Маджоре виступить унікальний дівочий хор з УкраїниВиступ Камерного дівочого хору Київської спеціальної музичної школи-інтернат ім.М.Лисенка пройде в Папській Базиліці Санта Марія Маджоре (м.Рим), який представить духовні співи та унікальні твори сучасних українських композиторів.

В Римі на площі Санта Марія Маджоре, 42, 15 травня о 12.00 виступатимуть українські таланти, повідомляє посольство України у Ватикані.

Виступ хору відбудеться за організаційної підтримки Посольства України при Святому Престолі та Товариства «Свята Софія» в Римі.

«Це унікальний колектив під керівництвом Юлії Пучко-Колесник , в якому співають 32 дівчинки з усіх куточків України віком від 11 до 19 років, виконує композиції сучасних українських композиторів – перлини сучасної української культури. Саме завдяки цих творам колектив минулого року здобув 3 Гран-Прі на сцені Берлінської філармонії і зайняв перше місце у категорії Духовна Музика серед тисячі хорів світу у Світовому рейтингу Interkultur. Цю першість хор утримує і понині», – зазначється у повідомленні.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: