У Варшаві двоє поляків-роботодавців протягом року знущалися над українцями та білорусамиУ Варшаві двоє поляків – Борис С. і Мирослав К. користувалися критичним фінансовим становищем українців і білорусів, привозили їх до Польщі, обіцяючи надійну роботу з високою оплатою, а тоді примушували працювати у нелюдських умовах.

Тепер окружна прокуратура Варшави скерувала до суду відповідну справу, пише «Громадське» із посиланням на повідомлення прокуратури.

У цьому документі вказано, що поляків судитимуть за торгівлю людьми.

У матеріалі слідства зазначено, що іноземці, не знайомі з польським трудовим законодавством, були змушені працювати в закладах громадського харчування у Варшаві по 350 годин на місяць. Через постійні «штрафи», зарплату вони отримували невчасно і не в повному обсязі. При цьому люди боялися звертатися до правоохоронців, щоб не втратити вже зароблені гроші.

Повідомляють також, що на білорусів і українців чинили психологічний тиск. Деяких змушували давати розписки про отримання грошей у борг. Люди жили в готелях для робітників і у приватних квартирах на території Варшави, орендованих організаторами злочинної схеми. Житлові умови в цих приміщеннях слідчі назвали «скандальними». Крім того, життя робітників було під повним контролем організаторів схеми.

Відомо також, що підозрюваний Борис С. визнав повністю вину і пояснив схему, за якою працювала організація. Він почав роботу в ресторані Мирослава К. у 2015 році спочатку як звичайний робітник. Потім Мирослав К. запропонував йому посаду «наглядача» над іншими робітниками. Сам Мирослав не визнає провину.

Тепер зловмисникам загрожує до 15 років ув’язнення.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: