Українка підкорила американський конкурс красиІ це все “заради приколу”

Яна Власюк, українка родом з Нововолинська Волинської області, перемогла в конкурсі краси Mrs. Globe в штаті Пенсільванія, США.

Цю інформацію повідомляє РБК-Україна.

Дівчина вже більше двох років проживає у Штатах. Вона перемогла в конкурсі краси серед жінок старше 25-ти років і заміжніх штату Пенсільванія Mrs. Globe.

За словами Яни, її участь у конкусі виявилася абсолютно спонтанною і випадковою. Дівчина навіть не думала про те, що її запросять.

“В інтернеті натрапила на сайт, а мені відразу вискочила заявка і я вирішила “заради приколу” написати. Навіть не думала і не розраховувала ні на що, але через кілька днів, вже й забувши про все це, мені зателефонували і запропонували піти на конкурс”, – поділилась Власюк.

Вона пояснила, що локальні конкурси краси проходили без телекамер і їх не транслюють по телевізору. У боротьбі за перше місце зіткнулися 15 дівчат. Вони дефілювали у вечірніх сукнях, купальниках і т. д.

Після перемоги на конкурсі, Яна прийняла рішення змагатися за головну корону Місіс США в червні. Конкурс відбудеться в Каліфорнії. Якщо Яні Власюк вдасться отримати титул Місіс США, то їй належить поїздка в Китай, де буде проходити фінал конкурсу – Місіс Земна куля.

Конкурс Mrs. Globe – це найбільший і найпрестижніший конкурс у світі для жінок, старше 25-ти років, а також тих, хто вже став мамою і перебуває у шлюбі.

Крім демонстрації себе, дівчата займаються благодійною діяльністю.

Яна також займається благодійністю і шукає нові напрями в різних сферах. Щорічно дівчина відвідує рідню в Нововолинську.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: