Українські танки прямують до ПольщіСучасна техніка вітчизняного виробництва

Понад 500 українських комплектів динамічного захисту для модернізації парка танків Т-72 незабаром збирається придбати Польща.

“За результатами успішних випробувань, “Укрборонсервіс” підписав контракт з однією з польських компаній на поставку понад 500 наших комплектів динамічного захисту.”, – підтвердив директор Державного підприємства ” Базовий центр критичних технологій ” Мікротек” Сергій Швидкий.

На даний час на озброєнні польської армії перебувають Т-72 та їх модернізація PT-91, поставлена з Німеччини (аналог Leopard).

“У Польщі мається дуже великий парк Т-72 – понад 900 одиниць, та в силу переходу на техніку виробництва країн НАТО, вони мають намір модернізувати 500 з них та продати третій стороні”, –додав керівник ДП.

Від початку цього року у “Мікротек” сертифікували захист для проекту, попри наявність власних розробок динамічного захисту у Польщі – ERAWA-1 та ERAWA-2, вони лишаються не прийнятим на озброєння.

Крім того, окрім “Мікротеку” у проекті модернізації бере участь і ХКБМ ім. Морозова, що займається модернізацією башти танків.

В “Укроборонпромі” зазначають, що для підвищення бойової ефективності танків Т-72, які знаходяться в експлуатації, Харківським конструкторським бюро з машинобудування ім. А.А. Морозова розроблена і реалізована комплексна програма їх модернізації до конфігурації Т-72АГ.

Вона передбачає усунення відставання Т-72 по бойовими характеристиками, вогневої потужності і живучості від сучасних бойових танків і продовжує термін служби нинішнього покоління танків на 15-20 років. Т-72АГ вперше був показаний на виставці “IDEX-97” (Абу-Дабі, ОАЕ) в 1997 році.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: