Українцям пообіцяли долар по 30,5У Кабміні напророкували зростання ВВП

30,5 гривень за долар – з такою ціною українці можуть зіткнутися вже в 2019 році, таку ціну напророкували в Міністерствах фінансів і економічного розвитку.

Про це з посиланням на проект бюджетної резолюції Кабінету міністрів повідомляє “Інтерфакс”.

При цьому в уряді очікують, що при зниженні інфляції до 6,5%, ВВП України в 2019 році зросте до 3,6%.

Раніше представники регулятора повідомили свої прогнози щодо зростання національної економіки і рівня інфляції на наступний рік. Зокрема, там вважають, що в наступні 2 роки економіка України навпаки сповільнить зростання. Напередодні свій прогноз щодо економічного зростання в Україні висловили і в Світовому банку. Там повідомили, що при проведенні ключових реформ, зокрема створення антикорупційного суду і ринку землі, ВВП України в 2018 році може зрости на 3,5%.

У той же час там зазначили, що якщо уряд і парламент провалять прийняття необхідних Україні реформ протягом декількох найближчих місяців, то економіка виросте на менше, ніж 3%. У Банку також уточнили, що чекають на зарахування чергового траншу Міжнародного валютного фонду на початку третього кварталу 2018 року.

На думку керівника програми Світового банку в Україні, введення податку на виведений капітал зараз є фіскально неприйнятним.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: