В Італії припиняється виплата заробітної плати готівкоюЗ 1 липня змінюються правила виплат заробітних плат. Єдиним винятком із загального правила залишається оплата праці домашніх працівників.

З 1 липня змінюються правила виплат заробітних плат. Єдиним винятком із загального правила залишається оплата праці домашніх працівників.

Таким чином, уряд Італії перешкоджає цьому, блокуючи платежі готівкою. Фактично, починаючи з 1 липня, єдиними доступними способами оплати будуть банківські перекази, електронні платежі, чеки або навіть з платіжні доручення, переводили в готівку в банку / поштовому відділенні. Роботодавець, який не буде слідувати новим правилам, ризикує штрафом в розмірі від 1000 до 5000 євро.

До кого це відноситься? Згідно з пунктом 912 статті 1 Закону про бюджет, нововведення застосовується до “будь-яким трудовим відносинам” з єдиним винятком. У пункті 913 роз’яснюється, що положення не застосовуються до співробітників сімейних і побутових служб.

Однак, навіть якщо закон не зобов’язує роботодавця, завжди бажано платити обслуговуючому домашньому персоналу шляхом вчинення фінансових операцій, які можна відстежити, радять експерти

Тільки в цьому випадку можна буде неспростовно довести виплату сум, належних працівникові, захищаючи себе від будь-яких вимог і розглядів.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: