В Ізраїлі страшний потоп та град – стихія розійшлася не на жарт. ВідеоВ Ізраїлі в результаті шторму з берегів вийшли річки на півдні країни, пориви вітру досягали 92 кілометри в годину, загинули дві людини.

В результаті виходу з берегів річок на півдні Ізраїлю було перекрито шосе № 40 в районі Міцпе Рамон. В Рішон ле-Ціоні провалився дах торгового центру Ротшильд. Пориви вітру досягали 92-х кілометрів на годину. Аеропорт Сде Дов був закритий, усі рейси були перенаправлені в аеропорт Бен-Гуріон.

37 пасажирів автобуса, після того як їх транспорт застряг через повінь, були врятовані з цієї пастки і доставлені для надання допомоги в беер-шевськую лікарню “Сорока”. Службам порятунку довелося евакуювати учнів школи Ядлін в Рішон ле-Ціоні через затоплення кількох класів.

Кількість випавших опадів: кібуц Негба – 54 мм, Бейт Джимель – 30 мм, Хефец Хаїм – 30 мм, Тель-Авів – 26 мм, Ашхар – 19 мм, Лахав – 19 мм, Хадера – 18 мм, Бейт Даган – 18 мм, Єрусалим – 17 мм, Беер-Шева – 7 мм, Хайфа – 6 мм, Цфат – 5 мм, Кінерет – 3 мм.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: