В окупованому Донецьку зникли інтернет і мобільний зв’язок: місцеві заговорили про наступВ окупованому бойовиками «ДНР» і російськими військовими Донецьку спостерігається посилене пересування військової техніки. По місту ходять чутки, що командування військових частин відкликає відпускників і бойовиків, які перебувають в звільненні на вихідних.

Крім того, сьогодні, 14 квітня, в Донецьку припинили мовлення декілька радіостанцій, «ліг» місцевий оператор мобільного зв’язку «Фенікс», а з 14:00 в місті пропав інтернет. Провайдери відмовляють в наданні послуги, мотивуючи це проблемами у магістрального провайдера з Росії, який поставляє інтернет в самопроголошену «республіку», повідомляє «Сегодня».

«Ніхто з відповідальних за зв’язок в Донецьку осіб не може пояснити, коли це закінчиться. А тим часом донеччани в шоці, адже у багатьох на інтернет зав’язана робота і спілкування з рідними», – говорить житель міста Євген.

«Подібне масштабне відключення зв’язку в місті відбувається вперше, городяни припускають, що це може бути підготовкою до наступу армії «ДНР», – говорить донеччанка Аліна.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: