В Україні ціна на газ для населення зросте на 60 %, – експертНайближчим часом в Україні ціна на газ для населення може зрости на 60%.

Про це у інтерв’ю кореспонденту «Вголосу» розказав незалежний експерт з питань енергетики, директор енергетичних програм Центру світової економіки і міжнародних відносин НАН України Валентин Землянський.

«Найближчим часом ціна на газ для населення зросте. Зараз ціна на газ для населення у нас нижча, ніж у Європі. І якщо ми говоримо про подальший розвиток подій, то буде питання вибору між поганим і ще гіршим. Тобто варіант, коли відбуватиметься поступове збільшення ціни на газ на кілька відсотків на квартал – це поганий варіант. Але є ще гірший, який хоче впровадити НАК «Нафтогаз», той , який просив українців «проявити солідарність і економити». Так-от, у Коболєва хочуть збільшити ціну газу для населення на 60% одразу. У «Нафтогазі» це мотивують вимогою МВФ і ЄБРР і тим, що це дозволить подолати корупцію. Маразм повний. Адже у багатьох країнах світу є диференційована система оплати за газ», – наголосив експерт.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: