В Україні заборонили популярний аналог «Но-шпи»В Україні заборонили серію препарату на основі дротаверину «Но-Х-Ша», який є популярним аналогом «Но-шпи».

Про це повідомляє Державна служба з лікарських засобів і контролю за наркотиками.

Як йдеться у повідомленні, після отримання термінового повідомлення від представництва відомства в Донецькій області ввела повну заборону на серію 170714 препарату «Но-Х-ша» (розчин для ін’єкцій, 20 мг/мл по 2 мл в ампулі, 5 ампул в упаковці з картону) виробництва АТ «Лекхім-Харків».

У повідомленні донецького представництва говорилося про виявлення в обігу даної серії лікарського засобу (з нанесеним на упаковку реєстраційним номером Б-250-95 № 05314) з інструкцією для застосування, призначеної для Республіки Узбекистан. Крім того, у препарату був відсутній сертифікат якості від виробника, і термін придатності медикаменту закінчився ще 1 липня 2017 року.

У зв’язку з цим Держлікслужба заборонила обіг серії незареєстрованого препарату і зобов’язала всі суб’єкти господарської діяльності перевірити його наявність і вжити заходів щодо вилучення з обігу для подальшої утилізації або знищення.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: