Вчителі розповіли, яким був зaгuблий у ДTП в Білорусі Владислав Кушніренко (відео)Групу дітей для подорожі до Польщі, маршрут яких пролягав через Білорусь, сформували із різних шкіл Сумської області. Що це була за поїздка – зараз уточнюють місцеві чиновники, йдеться у сюжеті ТСН.

Зaгuблим виявився учень Сумської гімназії №1 – 12-річний Владислав Кушніренко. У навчальному закладі підтвердили, що це був саме їхній учень. Про cмepть школяра вчителям повідомила матір хлопчика.

У школі готуються виставити у холі фото зaгuблого з чоpною стрічкою. Розповідають, хлопчик гарно вчився, був активним. Про сам табір тут майже нічого не знають.

“Нічого не знали. Мама зателефонувала і сказала, що 2 дні буде дитина відсутня в школі”, – каже класний керівник Владислава Оксана Клюєва.

“Ми про цей табір, який везла мама, нічого не знали. Він ніколи не їздив”, – підтверджує директор гімназії Катерина Бондарєва.

Маму повідомили про зaгuбель сина іще учора і вона виїхала до Білорусі на впізнання. Нині вже повернулася до Сум. Мерія та обласна адміністрація нині вирішують як доправити тiло дитини додому – на літаку чи швидкою.

Щодо поїздки школярів до Польщі є інформація, що їх за кордон везла громадська організація, яка вже 5 років поспіль організовує подібні поїздки нібито для обміну досвідом. Це була не футбольна команда, зауважують в управлінні молоді та спорту. Кажуть, більше схоже на табір мовний чи патріотичний.

“Це була неофіційна і непогоджена з органами місцевого самоврядування щорічна поїздка обміну досвідом. Поїхали на відпочинок. Метою є освітянський, наскільки зрозуміло, характер”, – запевнив керівник управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитро Лантушенко.

За даними видання, керівник цієї групи нині у відділку поліції в Білорусі. Про перевізника, що потрапив у ДTП, офіційної інформації ще немає. Але за нашими джерелами, мікроавтобус не був зареєстрований як транспортний засіб для перевезення пасажирів. Попередньо у власника навіть не було дозволу на перевезення дітей. Aвaрія сталася, коли дітей повертали додому до України.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: