Вертоліт Трампа зламався у повітрі, весь світ завмерПричина невідома

Вертоліт, пасажирами якого стали донька та зять президента США Іванка Трамп і Джаред Кушнер, зламався. Відомо, що один з двигунів просто перестав працювати.

Так, американські ЗМІ повідомляють, що вертоліт здійснив вдалу посадку в аеропорту Вашингтона. При цьому причина відмови двигуна вертольота, який прямував до Нью-Йорка, не називається.

За даними журналістів, після інциденту з вертольотом Кушнер з дружиною вилетіли до Нью-Йорк комерційним авіарейсом. Співрозмовники американського телеканалу також не змогли пояснити, чому Іванка Трамп і Кушнер вирішили спочатку скористатися вертольотом, а не літаком.

Нагадаємо, раніше старший син президента США Дональд Трамп – молодший і його дружина Ваннеса 15 березня повідомили про розлучення, поінформував телеканал CNN.

“Після 12 років шлюбу ми вирішили піти різними шляхами”, – йдеться в їх спільній заяві для преси.

Подружжя запевнили, що продовжують відчувати “величезну повагу один до одного”.

“У нас є п’ятеро прекрасних дітей і вони залишаються нашим головним пріоритетом”, – зазначили Дональд і Ваннеса.

За інформацією видання Page Six, документи на розлучення у Верховний суд штату Нью-Йорк подала дружина старшого сина президента США. У Білому домі відмовилися давати коментарі з цього приводу. Дональд і Ванесса одружилися в листопаді 2005 року. У 40-річних бізнесмена і колишньої моделі є дві дочки і три сини.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: