Віднині проїзд у франківських маршрутках подорожчав: як будуть їздити пенсіонери і пільговикиСьогодні, 1 квітня, набуло чинності рішення виконкому Івано-Франківської міської ради, за яким зросли тарифи на проїзд у маршрутних таксі.

Віднині за поїздку з 6 до 20 години доведеться платити 5 грн, а з з 20 до 23 години – 6 грн.

Також, за рішенням виконкому, на безкоштовний проїзд у маршрутках мають право власники “карток іванофранківця”. Зокрема – учасники АТО, які не мають посвідчення УБД, пенсіонери за віком, добровольці, інваліди третьої групи, члени багатодітних сімей.

Для безкоштовного проїзду їм потрібно пред’явити відповідне посвідчення і “картку іванофранківця”. Інвалідам І і ІІ груп та учасникам АТО, які мають посвідчення УБД, картка для безкоштовного проїзду не потрібна.

В ефірі ОТБ “Галичина” заступник директора департаменту соціальної політики Руслан Зелик пояснив, що “картку іванофранківсця” мали би отримати 56350 мешканців міста.

“Це всі ті, хто потребує соціальної допомоги. Ми уклади угоду з Укрпоштою і листоноші мають доставити кожному пільговику “картку іванофранківця” додому. Але на сьогодні не встигають рознести картки всім, тому перевізники погодилися, що пільговики будуть їздити за карткою франків ця після 15 квітня”, – пояснив Зелик.

При цьому він наголосив, що пільгові категорії мають право на безкоштовний проїзд без обмежень з 10 до 16 години. В інший час маршрутки можуть безкоштовно перевозити не більше трьох пільговиків три пільгові.

Отже, з 15 квітня учасники АТО, які не мають посвідчення УБД, пенсіонери за віком, інваліди третьої групи, воїни-добровольці та члени багатодітних сімей будуть їздити у маршрутках безкоштовно за посвідченнями і карточками іванофранківця.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: