Водії-новачки ризикують втрати посвідчення назавждиКабінет міністрів України змінив порядок тимчасового вилучення посвідчення водія

Уряд ухвалив постанову, згідно із якою у водія забиратимуть тимчасове посвідчення (перше посвідчення) назавжди у разі позбавлення права на керування транспортом.

Про це йдеться у постанові Кабміну № 250 від 4 квітня, оприлюдненій на «Урядовому порталі».

Як сказано в документі, “повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше і позбавлені права на керування транспортними засобами, не здійснюється”.

Нагадаємо, що від листопада 2017 року в Україні діють нові правила видачі першого посвідчення водія. Сервісні центри МВС видають посвідчення водія особам, які склали теоретичний і практичний іспити, на два роки.

Після закінчення строку дії посвідчення водія, виданого вперше, проводиться його обмін без складення іспитів за умови вчинення особою протягом двох років не більше двох адмінправопорушень.

Якщо протягом двох років з дня видачі такого посвідчення водій вчинив три і більше адміністративних правопорушень обмін посвідчення здійснюється із складенням теоретичного та практичного іспитів.

Дивіться: Як змінилися правила дорожнього руху

Джерело.

Читайте також:Останні новини: