Вона працює: митниця позбавила безтурботного українця 205 діамантівПорушникам загрожує штраф у розмірі 100% від вартості виявлених предметів

Співробітники митниці у Києві виявили у посилці з Китаю дві сотні діамантів. Дорогоцінне каміння заховали серед документів.

Про це повідомили у відділі комунікації Державної фіскальної служби України.

В експрес-посилці з китайськими документами виявили 205 діамантів.

“Мішечок з прозорими каменями знаходився в спеціально вирізаний у документах отворі. Невластиве для документів вкладення, митники помітили під час здійснення митного контролю за допомогою рентгенологічного обладнання. За результатами митного огляду співробітники митниці нарахували 205 каменів прозорого кольору. Відправлення надійшло в Україну з Гонконгу. Отримати коштовності повинен був наш співвітчизник, житель одного з регіонів України “, – йдеться в повідомленні.

За словами співробітників митної служби, згідно експрес-тесту виявлені камені є діамантами, їх вартість, чистоту і якість ограновування встановлять експерти-геммологи.

Наразі всі обставини зясовують, триває документування виявлення правопорушення та встановлення вартості виявлених предметів. Відповідоно до українського законодавства, відповідальність за дане порушення передбачає штраф у розмірі 100% від вартості товару та конфіскацію виявлених предметів.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: