Впав у кому за день до змагань – справили дев’ятини за 16-річним спортсменом4 травня справили дев’ятини за 16-річним Іваном Штихом. Помер 25 квітня в Івано-Франківську. За кілька днів юнакові різко стало погано. Лікарі зафіксували крововилив у мозок, врятувати життя не вдалося. Мав вроджене захворювання – аневризму судин головного мозку.

“Зараз він мав бути в Абу-Дабі, там завоював би кубок на чемпіонаті світу з джиу-джитсу. Так готувався до цих відповідальних змагань, а за день до поїздки несподівано впав у кому, з якої так і не вийшов”, – написала тітка хлопця Ольга Ілемська, 37 років.

Іван Штих народився і жив в Івано-Франківську. Навчався у місцевому фінансово-комерційному коледжі імені С. Граната. Останні 6 років займався бойовим мистецтвом джиу-джитсу у спортивному клубі “Тигр”.

“Він був найстаршим правнуком та внуком у родині, – каже тітка Юлія Штих, 26 років. – На нього завжди покладали великі надії. У дитинстві займався танцями і на 65-му дні народженні дідуся усіх вразив своїм виконанням. Окрім джиу-джитсу, захоплювався регбі. Пам’ятатиму його як серйозного, відповідального і доброго хлопця”.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: