Винос мозку і не тільки: названо найнесумісніші знаки ЗодіакуВпертий і ще впертіший

Відносини між представниками деяких сузір’їв здатні привести тільки до конфліктів і розставання. Дізнаємося шість найнесумісніших пар по знакам Зодіаку.

Овен і Телець – впертий і ще наполегливіший

Невгамовний Овен все життя женеться за новими відчуттями і яскравими подіями. І дня не проживає без авантюр і пригод! Його стомлює буденність. Побутові проблеми навивають нудьгу.

Козеріг і Близнюки – боротьба протилежностей

Козеріг – головний консерватор зодіакального кола. Близнюки – знак новаторів і бунтарів. У цій парі стикаються несумісні темпераменти і якості характеру. Ужитися ніяк не зможуть розсудливість і навіженість, раціоналізм і емоційність, розважливість і легковажність.

Рак і Водолій – домосід і бунтар

Раки – страшенні прихильники традицій. Затишний будинок, смачна вечеря, задушевна бесіда в колі сім’ї – межа їх мрій. Якщо ці хлопці не задкують назад, то стоять на місці. Чого не можна сказати про Водоліїв.

Лев і Діва – вогонь і лід

Лев і Діва прекрасно уживаються в робочому колективі. Утворюють продуктивне поєднання як колеги. Але як друзі або пара коханих вони несумісні. Якщо, звичайно, не підходять до відносин, як до ділового проекту.

Терези і Риби – зіткнення розуму і почуттів

У представників цих знаків Зодіаку дуже мало шансів знайти спільну мову. Вони ніби існують у різних всесвітах. Терези завжди керуються логікою і здоровим глуздом. Риби живуть волею почуттів і емоцій.

Стрілець і Скорпіон – шторм і штиль

Стрілець і Скорпіон – “вибухонебезпечна” зодіакальна суміш. Кожен закоханий тут натура пристрасна і неабияка. Їх характери повні сюрпризів. Один партнер ніколи не знає, чого очікувати від іншого.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: