Визнаних раніше непридатними будуть залучати до військової служби: Хто і як за новими правилами може потрапити в арміюВизнаних раніше непридатними можуть залучати до військової служби, передає Корупція.Інфо

Верховна Рада дозволила залучати на військову службу осіб, раніше визнаних непридатними для проходження служби. Парламентарії 241 голосом підтримали у другому читанні та в цілому законопроект №6052 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби)”.

Згідно з прийнятим законопроектом, військовослужбовцям за контрактом, які під час проходження військової служби були визнані військово-лікарськими комісіями непридатними за станом здоров’я, тепер дозволяється продовжити контракт. Зокрема це можуть зробити раніше визнані непридатними для військової служби за результатами захворювань, поранень (травм, контузій, каліцтв), отриманих при виконанні обов’язків військової служби, що призвело до встановлення їм інвалідності чи часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності.

Винятками є розумові, сенсорні, психологічних недоліки, порушення психіки, поведінки та інші захворювання, визначені Міністерством оборони України та іншими центральними органами виконавчої влади, які, відповідно до закону, здійснюють керівництво військовими формуваннями. У зв’язку з цим, за зверненням військовослужбовців може бути продовжена військова служба до закінчення терміну контракту.

Також їм надається можливість укладення нового контракту, але не більше ніж до досягнення граничного віку перебування на військовій службі. Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Верховна рада України надала курсантам військових навчальних закладів право на пенсію при втраті годувальника.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: