Xiaomi створить вбивцю MacBook для ігорНовинка сподобається завзятим геймерам

Компанія Xiaomi готує вихід нової моделі ноутбука Mi Notebook Air. Новинка вже пройшла сертифікацію 3C (базова сертифікація безпеки) в Китаї.

Специфікація ноутбука стосуються зарядки з індексом ADC180TM. Наприклад, при максимальних вихідних параметрах 19.5/9.23 А потужність становить 179 Вт, тобто ноутбук містить потужне “ігрове залізо”. При цьому інші деталі специфікації ноутбука Xiaomi поки не повідомляють.

Такий же блок живлення на 179 використовується, наприклад, в ігровому ультрабуку MSI GS73VR 7RG з чотириядерним Intel Core i7-7700HQ і дискретною графікою NVIDIA GeForce GTX 1070 Max-Q.

Вперше Xiaomi анонсувала Mi Notebook Air в серпні 2016 року. Модель була справжнім конкурентом Apple iPad Air з гладким дизайном. За попередніми прогнозами, нове покоління Mi Notebook Air буде представлено в середині 2018 року.

Раніше портал “Знай.иа” повідомив, що керівник компанії Xiaomi Лей Цзюнь в ході інтерв’ю назвав iPhone X кращим смартфоном у світі.

Також він підкреслив, що як би сильно його корпорація не намагалася випускати відмінні смартфони за доступною ціною, будь-який новий iPhone завжди виявляється кращим. Телефони Apple він вважає найкращими у світі, оскільки вони є революційними у всіх сенсах цього слова.

При цьому він ясно дав зрозуміти, що вся ця проблема з недостатньо гарним для користувача досвідом стосується не тільки Xiaomi, але й інших виробників, в тому числі Oppo, Huawei і навіть Samsung, яка вважає себе єдиним реальним конкурентом Apple, пише AKKET.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: