Європа готова відмінити безвіз з Україною: стали відомі причиниУ грудні 2017 року на провал української системи безпеки документів вказала посол Великої Британії Джудіт Гоф

В Європейському Союзі почали звучати тривожні дзвіночки щодо скасування безвізового режиму.

Як пише “Дзеркало тижня”, йдеться про інциденти, що підтверджують недостатність рівня системи безпеки українських документів, а також проблеми з корупцією в цій сфері. Приміром, у грудні 2017 року на провал української системи безпеки документів вказала посол Великої Британії Джудіт Гоф. Вона нагадала, що український біометричний закордонний паспорт незаконно отримав громадянин іншої держави, якого підозрюють у скоєнні замовних убивств і, зокрема, в замаху на чеченських добровольців Аміну Окуеву і її чоловіка Адама Осмаєва.

Незадоволена була і посол Франції Ізабель Дюмон. За її словами, підозра про існування корупційної схеми, яка дозволяє громадянам третіх країн отримати паспорт України, — це дуже серйозний негативний фактор. На існування цієї проблеми у лютому Україні вказав і посол Швеції Мартін Хагстрьом.

“І все ж в ЄС не кажуть про припинення безвізового режиму з Україною, що підтверджує і висловлена нещодавно позиція посла ЄС Hyuga Мінгареллі, і взагалі порядок денний нарад міністрів внутрішніх справ ЄС, де (поки) не згадують Україну. Але тривожні дзвіночки вже пролунали. Такі випадки суттєво перешкоджають будь-якої подальшої лібералізації візової політики щодо України”, — йдеться в статті.

Крім того, в західних країнах подібні загрози вважають небезпекою для своїх громадян.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: