Забув мову та своє ім’я: в Афганістані знайшли зниклого 30 років тому українського військовогоМати після 20 років пошуків навіть змирилась з найгіршим

В Афганістані учасники однієї з експедицій випадково натрапили на колишнього полоненого. За десятки років життя в іншій країні чоловік вже забув українську мову та навіть не пам’ятає свого імені. Через перекладачів вдалося дізнатися, що родом екс-полонений з Волині.

Про це повідомляє ТСН.

Як виявилося, це був Ігор Білокуров, воїн-афганець, якого оголосили безслідно зниклим ще 30 років тому. це сталося під час служби в провінції Кандагар.

Його вбита горем матір Антоніна після 20 років марних пошуків змирилася і навіть зробила йому на цвинтар символічну могилу.

В Афганістані Ігор прийняв іслам і нове ім’я – Амріддін.

Геофізик Андрій Кадун, учасник експедиції, яка шукала в Афганістані водоносні пласти, повідомив про чоловіка до Спілки ветеранів Афганістану.

“1988 року під час обстрілу колони його було контужено. Ми так думаємо. І так він потрапив у руки бойовиків. І уже 30 років він перебуває у цьому племені”, – повідомив голова Волинської обласної Спілки ветеранів Афганістану Григорій Павлович.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: