Заробітчанки з Тернопільщини заборгували італійській податковійТисячі жінок з Тернопільщини виїхали за кордон, зокрема, до Італії, в пошуках кращого заробітку. Сотні із них уже десятки років перебувають у тій країні, працюючи на різноманітних роботах. Заробітчанки за цей час виготовили усі необхідні документи та без проблем час від часу їздять додому на «канікули».

Однак, як заявляє ipress.ua з посиланням на Українську газету

заробітчанки з Тернопільщини, та й з інших регіонів країни не врахували один важливий момент- не сплачували податки, і стали боржниками податкової інспекції Італії.

Податкова поліція Італії в результаті перехресної перевірки виявила, що багато українських заробітчан не сплатили податки з прибутків фізичних осіб та інші регіональні й міські збори, пише Українська газета.

Протягом останнього тижня повідомлення про накладення санкцій за несплату податків на суми від € 2,5 до 6 тис надійшло сотням українських жінок в італійському регіоні Лігурія, які працюють в галузі асистенції хворим.

Податкова поліція стверджує, що, ймовірно, заборгованість виникла через незнання італійського податкового законодавства, яке передбачає, що внески у Національну службу соціального забезпечення не виключають сплати податків на прибутки фізичних осіб.

Представники податкової поліції Італії зазначають, що вчасна сплата податку на прибутки фізичних осіб дала б українкам право на знижки за утримання сімей на батьківщині, проте тепер анулювати чи відтермінувати виплату боргу неможливо.

Водночас почесний консул України в Італії Камілло Бассі намагається лобіювати альтернативне вирішення питання — розтермінування сплати, адже деякі українки вже почали вертатися додому через страх втратити заощадження.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: