Завтра відзначатимуть Вознесіння Господнє: що необхідно обов’язково зробити у цей деньВознесіння Господнє – одне з 12 головних свят, що відзначаються церквою. Воно є перехідним і залежить від дати святкування Світлого Великодня.

У цей день віряни дотримуються церковного статуту і моляться Вищим Силам для здобуття благополуччя, відзначають «Подробности».

Вознесіння Господнє відзначається через 40 днів після святкування Великодня і в 2018 році випадає на 17 травня.

У цей світлий день Ісус Христос здійснив останню путь на Небо, де возз’єднався з Богом-Отцем і Святим Духом. До цього він ще 40 перебував на землі, давав настанови і благословляв на нові звершення в ім’я віри.

Що обов’язково потрібно зробити 17 травня

– В цей день всі віряни намагаються відвідати церкву, щоб помолитись на славу Господа. Напередодні свята, в середу, відбудеться всеношна служба, а в четвер, 17 травня, пройде святкова літургія. Після неї читаються розділи Нового Завіту.

– За традицією в цей день господині готують особливе частування – драбинки. Вони символізують шлях Господа на Небеса. Драбинками називають пироги, начинені цибулею і прикрашені перекладинами з тіста.

– На свято Вознесіння кожен може звернутися до Господа з молитовними словами, покаятися в своїх непристойних вчинках і попросити допомоги у Вищих Сил.

– Після свята, згідно з народними прикметами, літо вступає в свої права, тому оселі прикрашають свіжою зеленню і квітами.

– Молоді дівчата в день Вознесіння Господнього завивають березові гілки. Якщо до свята Трійці вони залишаються зеленими і не в’януть, то дівчат очікує щасливе майбутнє.

– Поминання покійних родичів проводиться в колі сім’ї.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: