Жінка помітила, що посеред дороги сидить дитина. Під’їхавши ближче, вона дала по газах!Завжди на дорозі дивіться в обидва боки! Є схеми і прийоми, які можуть залучити Вас в неприємності. Обережно! Зловмисники постійно придумують безліч нових трюків, що дозволяють їм обманювати і грабувати людей.

Ви думаєте, що можете допомогти – але насправді це обман, Вами хочуть скористатися. Жінка з Північної Кароліни їхала вночі по безлюдній дорозі, коли вона побачила дитину, що сидить на дорозі.

Дуже часто такі трюки засновані на природному бажанні допомогти, особливо якщо мова йде про дитину.

Ця воістину страшна історія, схожа на сцену з фільму жахів. 33-річна жінка їхала на нічному шосе, повертаючись додому з роботи в пізній час в 1:30 ночі. І тут жінка побачила, що прямо посеред дороги сидить дитина.

Це було жахливо! Підкоряючись природного бажання допомогти, жінка-водій зупинила свою машину.

Але відразу після того, як вона зупинилася, до автомобіля кинулися дві фігури в темному одязі, маючи намір відкрити двері.

Дитина на дорозі виявився всього лише лялькою, за допомогою якої шахраї грабували добросердих автомобілістів. Ідеальна приманка.

На щастя, жінка заздалегідь замкнула двері авто зсередини.

Зрозумівши, що відбувається, вона тут же натиснула на газ і помчала від цього небезпечного місця.

На жаль, поліції так і не вдалося знайти злочинців. Зате вони знайшли ту саму ляльку і поширили її фото в мережі.

Користуючись нагодою, поліція ще раз офіційно попереджає всіх автомобілістів про те, що під час поїздки двері вашого транспортного засобу повинні бути закриті!

Більшість нових автомобілів автоматично блокують всі двері – але все ж краще перевірити ще раз і переконатися, що двері замкнені.

Перед тим, як вийти зі свого автомобіля, придивіться навколо. Ви повинні бути дуже обережними.

Поліція також попереджають автомобілістів про незнайомців, які підходять до Вашої машині. Якщо незнайома людина наближається до автомобіля, Вам не варто виходити з нього.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: