Знайдіть себе: типи жінок, від яких чоловіки тікають, як від вогнюВи повинні ознайомитись з повним переліком

Причин для розриву відносин безліч. Але, якщо вас кидають із завидною регулярністю – варто задуматися, можливо, причина в вас, а не тому що “він такий гад”.

Про це повідомляє KR24.

За словами психологів, існують певні типи жінок, від яких чоловіки буквально збігають. Представник сильної половини людства просто не бачить своє майбутнє з такою жінкою, і він іде через деякий час після початку роману.

Сьогодні ми розповімо вам про п’ять типах дівчат, від яких постійно йдуть чоловіки.

Грязнуля

Спочатку ви намагаєтеся вести себе гранично акуратно. На побаченнях чинно користуєтеся столовими приборами, носите красиві випрасуваних платтячка, витираєте носик хусточкою з вишивкою. Але через деякий час, коли цукерково-букетний період добігає кінця, ви показуєте своє справжнє обличчя.

Хлопець, наприклад, бачить, що вдома ви спокійно витираєте руки об штани. Так, природність ніхто не відміняв. Але всьому є міра. Для хлопця ви повинні назавжди залишатися леді. Навіть якщо він вже став вашим чоловіком. Коли хлопець бачить, що ви почали себе запускати, він просто йде. Йому не потрібна дівчина, яка не стежить за собою.

Вона завжди поруч, під рукою. По початку, така пильна увага не кидається в очі. Ви зустрічаєтеся, притираються. Спільне проведення часу не виглядає чимось дивним. Закохані ж годинами безперервно можуть витріщатися один одному в очі. Але через деякий час хлопець починає розуміти, що “матусі” в його житті занадто багато. Вона поруч навіть тоді, коли це не потрібно.

Дівчина всіма силами намагається бути якомога ближче. Доходить до абсурду: вона забороняє хлопцеві бачитися з друзями, без причини навідується до обранця на роботу або в інститут, контролює кожен його крок. Чи подобається хлопцям такий тотальний контроль? Природно, він їх пригнічує. Надмірна турбота і увага – отрута для відносин. Партнеру завжди потрібно давати свободу, а то він упорхнет від вас у вільне плавання.

Побачення з нею проходять в один і той же час. І не займають більше години. День кар’єристки розписаний по хвилинах. І любов знаходиться десь між діловою зустріччю і походом на фітнес. Але є і плюс: кар’єристки ніколи не спізнюються на побачення. Заводити стосунки з кар’єристкою наважиться далеко не кожен чоловік. Це досить складний тип жінки. З нею непросто ужитися.

За своїм характером вона схожа на чоловіка. Вона владна, розважлива, не завжди романтична. Кар’єристки найчастіше фінансово забезпечені. Саме тому до них тягнуться альфонси і утриманці. Вони живуть за рахунок забезпеченої пасії, а потім знаходять собі інший об’єкт. Також чоловіки кидають кар’єристок через те, що відчувають їх перевага, як матеріальне, так і моральне. Кар’єристка потрібно трохи пом’якшити свій характер і шукати чоловіка без матеріальних труднощів.

Езотерик

Дуже цікавий тип. На жаль, таких жінок теж часто кидають. Ні, жінка-езотерик НЕ варить зілля з жаб’ячих лапок і не бродить опівночі по кладовищах. Просто у неї дуже багато закидони. Вся її натура – суцільний закидон. По початку, хлопцю з нею цікаво. Вона розповість все про його знаку зодіаку, поділиться тонкощами сироїдіння, подарує амулетик власного виготовлення. З нею цікаво і весело. Поки хлопець не дізнається її ближче.

Жінок-езотериків мало цікавлять побутові проблеми. Вони повністю сконцентровані на вивченні нових концепцій харчування, на читанні магічних книг і нових поз з йоги. З такою дамою доведеться насичуватися їжею духовною. І про смачне вечері з біфштексом доведеться забути. Замість нього запланована лекція в езотеричному гуртку. Тому хлопці залишають езотериків і йдуть на пошуки більш приземлених жінок.

Хороша дівчина

Відмінні риси: вища освіта, охайний одяг, ніякого мату, випрасуваний комірець, ніякої вульгарності. Хобі – вишивка хрестиком, читання книг, перегляд науково-популярних передач. І ніяких дискотек. Всі секрети довіряються тільки мамі і щоденника, захованого під подушкою. У хорошій дівчата на лобі написано “Хочу заміж!”. Зазвичай вона дуже затягує з близькістю.

Хлопцеві доводиться сходити на силу-силенну побачень, клястися в любові, співати серенади. Хороша дівчина без бою не здасться. Але першим здається хлопець. Він просто йде від хорошого дівчата. Секрет жіночого зваблювання криється в умінні тримати інтригу. Але і не перетримувати її. Хороша дівчина хоче, щоб все було за правилами. Але так вона просто вбиває інтерес до себе. Хлопець іде. Він просто втомлюється чекати.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: